VERNOSTNÝ KLUB

PREČO SA PRIDAŤ K NÁM DO KLUBU?

Fruitisimo klub ti umožní čerpať jedinečné výhody a zľavy. Za každý nákup tí vrátime časť zaplatenej sumy vo forme Fruitieur. Fruitieura potom môžeš použiť na ďalší nákup u nás a dať si tak napríklad zmrzlinu alebo fresh úplne zadarmo!
Navyše se môžeš tešiť na e-mailový magazín, v ktorom sa dočítaš, čo nového sa u nás deje, aké ovocie teraz práve frčí, ale nájdeš v ňom aj zľavové vouchery na vybrané produkty. V deň Tvojich narodenín ti naviac pošleme darček v podobe 50% zľavy, ktorú môžeš využiť na nákup čerstvých ovocných a zeleninových drinkov, zmrzliny a kávy. 
Ďalšou výhodou je, že vernostnú kartičku nemusíš nosiť stále so sebou. Aby sa ti Fruitieura načítali, stačí našim barmanom povedať číslo kartičky, ktoré môžeš mať napísané napríklad na ruke alebo uložené v mobile. 🙂 Len pri čerpaní našetrených Fruitieur je nutné mať kartu so sebou, aby nedošlo k zneužitiu.
Kartu navyše môžeš používať ako elektronickú peňaženku. Nabi si na svoju kartu kredit, ku ktorému môžeš získať bonus za dobitie až 20 €. Pri platbe kreditom navyše opäť zbieraš Fruitieura.
Výhody pre členov:
– 10% načítacia zľava bez DPH z každého nákupu (hneď od prvého nákupu).
– Zaujímavé zľavy na vybrané druhy sortimentu.
– Dostávaš rád (a) darčeky? Stačí vyplniť dátum narodenia a tešiť sa!
– Využívanie výhod aj bez klubovej karty – stačí poznať iba svoje 6-miestne Fruitisimo číslo.
– Možnosť prednabiť si kartu a získať bonusy.
– Uplatnenie všetkých výhod v celej sieti Fruitisimo v SK.


Registruj sa TU

PREDNABITÁ KARTA

Prednabitá karta

Prednabitá karta Fruitisimo sa hodí ako elektronická peňaženka, vďaka ktorej sa nikdy nestane, že by ste nemali na svoj obľúbený fresh. Zároveň je ideálnym darčekom, ktorým potešíte všetkých milovníkov ovocia i zeleniny.

A naviac

Pri registrácii do vernostného programu Fruitisimo môže obdarovaný čerpať výhody klubu (10% načítací zľava, e-mail magazín s novinkami, tipmi a zľavovými vouchermi). Karta je prenosná. Kartu je možné uplatniť vo všech prevádzkach v slovenskej sieti Fruitisimo.

Karta ako darček

Kartu prednabijte na hodnotu, ktorú potom môže obdarovaný čerpať ľubovoľne v celej slovenskej sieti Fruitisimo na kompletný sortiment zdravých pochúťok, lahodných FRESH alebo zmrzliny.